Rubriky
Luna

Hans Home Protiskluzová rohožka Printy – ideální ochrana proti klouzání a špínění interiéru

Protiskluzová rohožka Welcome se stane ozdobou Vašich vchodových dveří. Díky svým kvalitám chrání interiér domu před vlhkem, špínou a hlavně klouzáním, které může být velmi nebezpečné. Nemusíte se bát, že bychom řešili nudné a průměrné rohožky. Hans Home přinese do Vašeho domova rohožky plné barvy a krásy, s motivy a nápisy od Vánoční tématiky až po jednoduchý styl.

Kvalitní materiál a pevnost

Rohožky z řady Printy od německého výrobce Hanse Home byly vyrobeny ze 100% polyamidového vlákna. Toto vlákno je známé pro svou pevnost a odolnost, což je u každodenně používaných rohožek více než důležité. Jsou vhodné do domácností, kanceláří i obchodů a správně vybraný design rohožky dokáže důležitě ovlivnit celkovou atmosféru a vzhled interiéru.

Nepřehlédnutelný design a údržba

Vybrat si můžete hned z několika motivů a barev, od Vánoční tématiky až po jednoduchý styl s nápisy. Tyto rohožky se perou ručně na 30°C. Můžete tedy být jistí, že se budou skvěle prezentovat i po několika použitích a praních. Praktický a pohodlný atribut, díky kterému se o Vaši podlahu budete starat snadno a rychle.

Hans Home Protiskluzová rohožka Printy

Proč si nevybavit svůj prostor stylovými a užitečnými rohožkami, které zajistí Vám i Vašim blízkým bezpečnou cestu zvenku a zároveň pěkně zdobí interiér? Nakupujte u spolehlivého prodejce a získejte zboží přesně podle Vašich potřeb i stylu. Vyberte si rohožku, která sedí Vašemu domu a zároveň dodává Vašemu interiéru nový vzhled. No a pokud se nakonec rozhodnete pro rohožku Hans Home Protiskluzová rohožka Printy, nezapomeňte ji kromě šetrné údržby označit také jako ideální dárek pro Vaše blízké. Pročtěte si více na stránkách prodejce.