Rubriky
Luna

Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Yaren – revoluční a stylový prvek vašeho interiéru!

Nadčasová jídelní židle Kave Home Yaren je nenápadným a přitom stylovým kusem nábytku, který se stane příjemnou součástí vašeho stolování.

Kvalitní materiály pro nejvyšší pohodlí

Pohodlný sedák je pro větší komfort vytvarovaný a čalouněný příjemnou látkou v hořčicově žluté barvě, stejně jako zádová opěrka s efektivními knoflíky. Podnož je vyrobená z pevné lakované oceli v dekoru dřeva.

Kave Home Yaren

Skvělé pro moderní i klasičtější interiéry

Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Yaren se skvěle hodí do moderních i klasičtějších interiérů a rozhodně osloví nejednoho designového nadšence. Kromě toho, že vypadá skvěle, poskytuje také vysoký komfort při sezení a je velmi kvalitně zpracovaná, takže se o ni snadno postaráte.

Kave Home Yaren

Jak na údržbu?

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud máte doma malé děti nebo zvířata, určitě oceníte snadnou údržbu a možnost snadno odstranit všechny zbytky jídla či nápojů. S těmito židlemi se u vás doma bude opětovně ráda scházet celá rodina, a každé stolování se stane zážitkem.

Kdo řekl, že jídelní židle musí být nudné a neoriginální? Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Yaren je dokonalým příkladem toho, že do vašeho interiéru se vyplatí investovat. Udělejte si radost a sáhněte po kousku nábytku, který okouzlí nejen vás, ale také všechny vaše hosty!

Pozn.: Kave Home Yaren je k dispozici až do vyprodání zásob na stránkách Kupsinabytek.cz.