Rubriky
Luna

Kompaktní pracovní plošina G21 Work Station – ideální pro každou dílnu


Skládací pracovní plošina G21 Work Station 0,73×1,58m

Mobilní pracovní plošina G21 Vám ušetří mnoho místa jelikož nemá skoro žádné nároky na skladovací nebo přepravní prostor. To ji činí ideální volbou pro každou dílnu, u zahrádkářů, malířů, stavebních firem, při čištění oken a mnoha dalších použití.

Speciální systém vyklápění a aretace nohou umožňuje plošinu pohodlně složit a díky provedení z hliníkových profilů zaručuje nízkou hmotnost, vysokou pevnost a stabilitu.

Po odklopení noh se sami zajistí 2 závlačky jistícího mechanizmu na obou stranách plošiny, pro sklopení noh je potřeba tyto závlačky palcema rukou odjistit.

Skládací pracovní plošina má velmi nízkou hmotnost, a tak ji může snadno přenášet prakticky každý člověk. Díky lehkosti a velikosti se snadno vejde do kufru každého automobilu.

Jednoduché použití tuto pracovní plošinu činí velmi snadno použitelnou v každých prostorách, například i ve vyšších patrech panelových domů.

Pro maximální bezpečnost během použití je maximální zatížení pracovní plošiny 150 kg.

Hmotnost je pouze 6,2 kg a přepravní rozměry jsou 98 x 30 x 16 cm. Po rozložení má pracovní plošina rozměry 158 x 73 x 44,5 cm.

Jestliže hledáte investici do praktického zařízení pro Vaši dílnu, pak G21 Work Station je pro vás tím pravým řešením.

Naleznete zde naši nabídku pracovních plošin.

Pracovní plošina G21 Work Station