Rubriky
Luna

Moderní rozkládací sedací souprava Hope v zelené Manile

Kdo by si nechtěl pořídit pohodlnou, moderní a praktickou sedací soupravu? Dnes bych Vám ráda představila moderní rozkládací sedací soupravu Hope v zelené Manile, kterou si můžete pořídit za super akční cenu, platnou pouze u nás.

Žinilková látka Manila

Sedací souprava Hope je vyrobena z pevné žinilkové látky Manila, která je šetrná k přírodě. Zelená barva přináší do interiéru svěžest a příjemnou atmosféru. Pevné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a snadné údržby.

Předností této sedací soupravy je univerzální pravo-levý roh, díky kterému si můžete soupravu přizpůsobit podle vašeho interiéru. Rozměry soupravy jsou 215x131x81cm, po rozložení dosahuje plocha 199x133cm a výška sedu je 42cm.

Rozkládací sedačka s úložným prostorem

Jedním z hlavních přínosů této sedací soupravy je možnost rozložení a využití úložného prostoru pod sedačkou. Ideální pro malé byty, kde je třeba ušetřit co nejvíce místa. Velký rozklad návštěva ocení a Vy jednoduché a rychlé rozložení.

Polštáře v ceně sedací soupravy

Kromě praktického využití je při výběru sedací soupravy důležité nezapomenout na komfort. Díky polštářům, které jsou v ceně sedací soupravy, se můžete pohodlně uvelebit a relaxovat. Můžete si vybrat z několika barev a vzorů, takže si každý najde tu pravou.

Pokud hledáte moderní a praktickou sedací soupravu, doporučuji se rozhodnout pro rozkládací sedací soupravu Hope v zelené Manile. Pevné materiály, rozkládací prostor a pohodlné polštáře jsou důvody, proč by měla být tato sedací souprava Vaším dalším nákupem pro váš domov. Navštivte stránky maliboo.cz a objednejte si svou vysněnou sedací soupravu Hope ještě dnes!

Obrazovka sedací soupravy
Detail sedací soupravy
Sedačka v interiéru