Rubriky
Luna

Nová modrá krása do obývacího pokoje – Pohovka Cosmopolitan Design Florence s barevným sametem, délka 160 cm


Elegantní a pohodlná pohovka do vašeho obýváku

Pohovka Florence od značky Cosmopolitan Design je kouskem nábytku, který přímo zve k posazení. Užijete si na ní pohodlí, které zajišťuje precizně sestavená konstrukce a komfortní čalounění. Potah je vyroben příjemného sametu a je hebký na dotek. Zároveň se pohovka pyšní vysokou hodnotou Martindale.

Martindale test

Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. Díky vysoké hodnotě Martindale si můžete být jistí, že pohovka s barevným sametem bude dlouho vypadat jako nová.

Universální styl a design

Skvěle zapadne do obýváku laděném do retro stylu, ale slušet jí to bude i v moderním interiéru. Hravost jí dodají stylové polštářky či koberec. Nyní můžete zakoupit tuto nádhernou pohovku na stránkách www.nabytekprozivot.cz a dopřát si elegantní kousek nábytku, který vás nikdy neomrzí.

Závěr

Máte pocit, že váš obývací pokoj není dostatečně propracovaný nebo něco chybí? Pohovka Florence může být tím správným prvkem, který váš interiér dotáhne na další úroveň. S tímto kouskem nábytku neuděláte chybu. Má všechny kvality – je krásná, pohodlná a praktická. Začněte tedy plánovat vylepšení vašeho bydlení a zakupte si tuto fantastickou pohovku, která vás jistě potěší.