Rubriky
Luna

Nová Šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS V v elegantní čokoládové barvě

Šatní skříň se zrcadlem je důležitým prvkem v každé ložnici. Pokud si chystáte úpravu interiéru a hledáte kvalitní minimalistickou skříň, která bude zároveň moderní a praktická, máme pro Vás skvělou novinku.

NUDICAULIS V je nová šatní skříň s zrcadlem v elegantní čokoládové barvě. Tato skříň s rozměry (šxhxv): 180 x 58 x 215 cm, nabízí dostatek prostoru pro Vaše oblečení.

Barva: čokoládová

Díky svojí čokoládové barvě, se bude skvěle hodit k jakémukoliv interiéru. Navíc, laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hranici ABS, zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost.

Rozměry (šxhxv): 180 x 58 x 215 cm

Vnitřní uspořádání šatní skříně je do detailu promyšlené, díky hliníkovým kolejnicím Sevroll Vám dveře plynule pohybují po kolejnici. Uchyty jsou ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Dalším důležitým faktorem, je skutečnost, že šatní skříň NUDICAULIS V je dodávána v demontu, takže se snadno dopraví a poskládá přesně podle Vašich potřeb.

Materiál:

Šatní skříň NUDICAULIS Vje vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm, hranici ABS sestavující desky a hliníkové kolejnice Sevroll, což zaručuje maximální pevnost a odolnost.

Závěr:
Pokud chcete elegantní a praktickou skříň s dostatkem úložného prostoru a zrcadlem, Šatní skříň NUDICAULIS V v čokoládové barvě je pro Vás tou správnou volbou.

Šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS V v elegantní čokoládové barvě
Šatní skříň s zrcadlem NUDICAULIS V v elegantní čokoládové barvě