Rubriky
Luna

Rozkládací pohovka ALSTONI 02: Funkčnost a styl v jednom!

Moderní a praktický nábytek je dnes téměř nutností v každé domácnosti. Rozkládací pohovky nepatří mezi novinky, ale stále se těší velké oblibě a to hlavně díky své funkčnosti a užitečným vlastnostem. Rozkládací pohovka ALSTONI 02 je skvělým příkladem toho, jakou hodnotu může mít nábytek, který dokáže nabídnout mnoho různých funkcí.

Rozkládací čalouněná pohovka s moderním designem

Pohovka ALSTONI 02 patří mezi moderní a elegantní kousky nábytku. Je vyrobena z kvalitní látky a nohy jsou v barvě světlého buku, což dává celému kusu nábytku velmi stylový vzhled. Čalounění je v krásné, hluboké zelené barvě, která dodává prostoru atmosféru klidu a pohody. Výška nožek je 9,5 cm, hloubka sedu je 55 cm a výška sedu je 41 cm. To zajišťuje nejenom pohodlné sezení při sledování televize, ale i skvělý spánek během rozložené pohovky na spaní.

Vysoce kvalitní látka Kronos 19 je materiálem, ze kterého je pohovka vyrobena. Tento druh látky je velmi trvanlivý a odolný, takže nemusíte mít strach z používání pohovky i v případě, že máte doma děti nebo domácí mazlíčky.

Funkčnost jako hlavní přednost rozkládací pohovky ALSTONI 02

Pohovka ALSTONI 02 se může pochlubit funkčností jako jednou z největších předností. Plocha po rozložení na spaní je 195 cm x 110 cm a mechanismus rozkladu je typu klik-klak. To znamená, že se rozkládá velmi snadno a rychle, aniž byste museli měnit polštáře nebo jiné části pohovky. Rozkládací mechanismus je velmi pevný a spolehlivý, takže se nemusíte obávat, že by se pohovka nějak poškodila.

Při rozkládání pohovky se vám nabízí prostorná plocha na spaní, na které si můžou užít skvělé odpočinky vaši hosté nebo vás samotné. Pohovka ALSTONI 02 je také skvělá volba pro malé pokoje nebo byty, kde se vám hodí využít každé volné místo.

Závěr

Odkaz na tuto skvělou pohovku naleznete na webu Nábytek přehledně, kde si můžete prohlédnout nejen detaily této krásné pohovky, ale také další trendy a moderní kusy nábytku, které by vám mohly být ku prospěchu v interiéru vaší domácnosti.

Prostorná plocha na spaní, moderní design a kvalitní materiály. To jsou přednosti, které nabízí rozkládací pohovka ALSTONI 02.

Rozkládací pohovka ALSTONI 02: Funkčnost a styl v jednom!

Tuto pohovku nejde přehlédnout. Jedná se o kus nábytku, který vám bude sloužit nejen jako pohodlné sezení při sledování vašich oblíbených pořadů, ale také jako prostor na skvělý spánek při využití rozložené pohovky na spaní.