Rubriky
Luna

Šatní skříň FRISK s zrcadlem – prostorné úložné řešení v bílém provedení

Šatní skříň ze série Frisk kombinující skandinávský design s jednoduchostí a elegancí, je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktické a přitom krásné úložné řešení do svého interiéru.

Výška, šířka, hloubka a další parametry

Tato šatní skříň má rozměry 150 x 195 x 58 cm a nabízí spoustu úložného prostoru pro oblečení, obuv a další předměty, které chcete mít po ruce. Díky zrcadlovým dveřím lze mít rychlý přehled o svém vzhledu, aniž byste museli hledat ve své místnosti vhodné zrcadlo.

Moderní bílá barva pro snadné začlenění do jakéhokoli interiéru

Bílé provedení šatní skříně z řady Frisk je velmi moderní a snadno začlenitelné do jakéhokoli interiéru. Přináší čistý a svěží dojem a dokonale podtrhuje celkový styl vaší ložnice nebo šatny. Kombinujte tuto šatní skříň s jinými kusy nábytku v podobné barvě a vytvořte si tak harmonický celek.

Šatní skříň Frisk s zrcadlem bílá

Vysoká kvalita zpracování

Tento kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho dlouhou životnost a spolehlivé používání. Kvalitní zpracování a precizní provedení jsou obchodní značkou této šatní skříně a dávají jistotu, že si zvolíte produkt, na který se můžete spolehnout.

Odkaz na nákup

Pokud se vám líbí tato šatní skříň a rádi byste si jí pořídili, navštivte internetový obchod Nábytek pro život, kde si můžete tento kus nábytku objednat za skvělou cenu.