Rubriky
Luna

Šedý oboustranný koberec Narma Kiva, velikost 80 x 250 cm pro moderní interiéry

Moderní design a vysoká funkčnost

Koberec Kiva od značky Narma, jenž je navržený i vyrobený v Estonsku snoubí moderní design a vysokou funkčnost. Je ideálním doplňkem pro každý moderní interiér, který si zakládá na čistých liniích, kvalitních materiálech a nadčasovém designu.

Šetrný k životnímu prostředí

Je tvořen z kombinace 20% polyesteru a 80% bavlny, která je vyrobena šetrně k životnímu prostředí za použití výhradně recyklovaných materiálů. Díky tomuto složení se pyšní antistatickými vlastnostmi, tlumí zvuk a je vhodný i do místností s podlahovým topením.

Snadná údržba

Mezi další přednosti patří i snadná a rychlá údržba, se kterou si hravě poradí i robotický vysavač. Díky oboustrannému motivu navíc můžete jeho vzhled střídat dle libosti a vždy si tedy vytvoříte ten správný dojem.

OEKO-TEX® certifikace

Žinylkový koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zaručující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. To znamená, že se s ním Vaše rodina bude moci stýkat bez obav z nežádoucích zdravotních vlivů.

Upozornění na nedostatek protiskluzovosti

Upozorňujeme, že koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry koberce Narma Kiva

  • Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm
  • Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm
  • Velikost koberce – 80 x 250 cm, což je standardní rozměr pro koberce do chodeb nebo malých obývacích pokojů

Pokud si chcete pořídit šedý oboustranný koberec Narma Kiva do Vašeho moderního interiéru, klikněte na tento odkaz: https://www.nabytekted.cz/produkt/sedy-oboustranny-koberec-narma-kiva-80-x-250-cm.