Rubriky
Luna

Smaragdově zelená sametová jídelní židle MICADONI NISSI zaujme svým designem i pohodlím

Nadčasová jídelní židle MICADONI NISSI zaujme svým elegantním designem. Příjemné sametové čalounění ve smaragdově zelené barvě vytváří v kombinaci s černě lakovanou bukovou podnoží atraktivní kontrast, díky čemuž je tato židle originálním kouskem nábytku.

Díky zaoblenému opěradlu získáte maximální komfort a prožitek z posezení. Na efektivnosti přidá elegantní prošívání na opěradlu. Židle zaujme skvělé místo v klasických i moderních interiérech.

Smaragdově zelená sametová jídelní židle MICADONI NISSI

Tip k čištění: Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Kde najdete smaragdově zelenou sametovou jídelní židli MICADONI NISSI?

Pokud jste se zamilovali do této krásné jídelní židle, můžete ji snadno zakoupit na maliboo.cz. Sama se přesvědčíte, že tato židle dokáže skvěle doplnit váš interiér i posezení během rodinných večeří či společenských akcí.