Rubriky
Luna

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l – recenze a vlastnosti

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l je výkonný a elegantní mixér určený pro náročné uživatele. Nabízí řadu funkcí a vlastností, které usnadní přípravu různých pokrmů a nápojů.

Skleněná nádoba

Nádoba je vyrobena z tvrzeného skla, což ji činí odolnou proti nárazům a poškrábání. Je vybavena speciální pojistkou, která zabezpečuje bezpečné užívání mixéru. Bez řádně uzavřené nádoby nebude mixér fungovat, což získává náš respekt. Pokud by se mixér s nádobou bezpečnou pojistkou spustil, bylo by to pro uživatele a kuchyni nebezpečné.

Rychlostní stupně a pulsní funkce

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l má dva rychlostní stupně s pulsní funkcí. Rychlostní stupně lze plynule regulovat podle potřeby. Pulsní funkce je ideální pro krátké pulzy míchání při přípravě různých pokrmů a nápojů. Tyto funkce umožňují přizpůsobení mixéru přesně vašim potřebám.

Drcení ledu

Čtyřnásobná čepel mixéru je vhodná i pro drcení ledu. Mixér tak můžete použít nejen při přípravě smoothies a koktejlů, ale také při přípravě dalších ledových nápojů.

Bezpečné užívání

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l je navržen tak, aby zabezpečil bezpečné užívání. Kromě již zmíněné pojistky na nádobě, má mixér také protiskluzové nožičky na spodní straně, které zabraňují jeho posouvání během používání. Tento mixér tak můžete používat bez obav.

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l je tedy ideální volbou pro všechny, kteří hledají výkonný a bezpečný mixér s funkcemi a vlastnostmi, které usnadní přípravu různých pokrmů a nápojů. Pokud chcete získat tento mixér za dobrou cenu, doporučujeme navštívit srovnavacnabytku.cz.

Stolní mixér Berlinger Haus Carbon PRO Line s objemem 1,5 l

Zdroj: Pixabay.com