Rubriky
Luna

Stylová stolní lampa KN13 v hnědé a zlaté barvě

Stolní lampa je důležitým prvkem v našich domovech, protože nám umožňuje mít dostatečné světlo pro čtení, psaní nebo práci na počítači. Pokud hledáte lampa pro váš domov, měli byste zvážit stolní lampu KN13 v hnědé a zlaté barvě. Tato lampa je nádherná kombinace přírodního dřeva a lana, která se stane skvělým doplňkem pro váš interiér.

Vlastnosti stolní lampy KN13

Lampa KN13 je vyrobena z:

  • Přírodního dřeva
  • Béžového lana
  • Kovových prvků v zlaté barvě

Tato lampa je velmi stylová a vypadá velmi dobře na jakémkoli stole, nočním stolku nebo pracovním stole. Její rozměry jsou 23 x 16 x 45 cm (d x š x v), což ji dělá dostatečně malou, aby se vešla kamkoliv, ale dostatečně velkou, aby poskytla dostatek světla pro vaše potřeby.

Lampa KN13 má základnu vyrobenou z přírodního dřeva, které je ošetřeno náročnými procesy, aby bylo co nejpevnější a odolnější. Lano je velmi tenké a elegantní, ale zároveň dostatečně pevné, aby udrželo lampu v bezpečí. Kovové prvky jsou zlaté barvy, což dělá tuto lampu velmi elegantní a stylovou.

Montáž lamy KN13

Montáž lamy KN13 je velmi jednoduchá a snadná. Lampa se dodává s kabelem a vypínačem, které jsou snadno připojitelné. Stačí připojit kabel do zásuvky a lampa bude připravena k použití.

Pokud hledáte stolní lampu, která bude jak stylová, tak funkční, měli byste zvážit lampa KN13 v hnědé a zlaté barvě. Tato lampa je velmi elegantní a kombinace přírodního dřeva a lana ji dělá velmi přírodní a organickou. Navíc, pokud si stolní lampa KN13 koupíte dnes z internetového obchodu Interierio, dostanete ji s 10% slevou. Tak proč si neudělat radost a přidat tuto nádhernou lampu do vašeho interiéru?

Stolní lampa KN13 v hnědé a zlaté barvě

Tento článek byl napsán v partnerství s internetovým obchodem Interierio. Pokud hledáte skvělé kousky pro váš interiér, jako je tato stylová stolní lampa, navštivte Interierio.cz a objevte celou řadu nádherných interiérových doplňků.