Rubriky
Luna

TENZO Nástěnná knihovna BRIDGE – zelená barva (kód: 9004101031)


O PRODUKTU

Designová nástěnná knihovna BRIDGE od švédského výrobce nádherného skandinávského nábytku TENZO je skvělým řešením pro ty, kteří ocení kvalitní a zároveň krásný nábytek. Nástěnná knihovna BRIDGE vyniká svou elegantností a jedinečností, jelikož se skládá z jednotlivých zeleně lakovaných stojin a polic, které můžete připevnit podle vlastní chuti a potřeby.

Systém knihoven BRIDGE umožňuje postavit si nádhernou a dokonalou knihovnu, kterou můžete libovolně změnit podle vašich potřeb a představ. Montáž je velmi snadná, již jen připevníte stojiny šrouby na stěnu a policemi si knihovnu sestavíte podle vašich představ.

Zaujme v každém interiéru, díky své zelené barvě se nástěnná knihovna BRIDGE hodí do jakéhokoliv prostoru a stylu. Krásně doplníte další nábytek v zelené barvě nebo barvě přírodního dřeva.

Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a odolnost knihovny. Stojiny jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a policové desky z MDF dřevovláknitého materiálu.

S ČÍM SLADIT

Nástěnná knihovna BRIDGE v zelené barvě dokonale prozáří váš interiér. Krásně se kombinuje s dalším nábytkem v zelené barvě nebo s nábytkem z přírodního dřeva. Uvítá ji i moderní interiér nebo romantický styl.

Vyberte si k ní další kus nábytku v harmonující barvě a nenechte si ujít její krásu a praktičnost.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál stojin: Masivní bukové dřevo

Barva stojin: Zelená

Materiál polic: MDF dřevovláknité desky

Barva polic: Zelená

Rozměry knihovny vxšxh: 190x224x25 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž je velmi jednoduchá, stačí připevnit stojiny šrouby na stěnu a policemi si knihovnu sestavit podle vašich představ.

Péče o nástěnnou knihovnu BRIDGE není nijak náročná, stačí ji jen pravidelně otřít vlhkým hadříkem a zbavit ji nečistot.

Pokud vás zaujala tato názorná ukázka nástěnné knihovny BRIDGE, můžete si ji zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Nebojte se si zkrátka dopřát nádherný kousek nábytku, který vás bude každý den těšit svou krásou a praktičností!