Rubriky
Luna

Unikátní variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy pro pohodlné posezení

Indie je lehce retro i lehce ultra moderní rozkládací pohovka od dánské značky Karup Design. Pohovka je nejen esteticky pěkná, ale také velmi praktická. S pohodlnými područkami a měkkými polštářky se na ní bude sedět pohodlně i hodiny. Ale Indie není jen o posezení. Její hlavní výhodou je možnost jednoduchého rozložení, čímž se vytvoří místo ke spánku. Bez nutnosti místo pro hosty vybavovat patrovou postelí a starostí s peřinami a povlečením. Máte vše připraveno na jednom místě.

Konstrukce pohovky Karup Design Indie Natural Clear/Navy:

Pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy je vyrobena z lehké a kvalitní borovice. Matrace pohovky je z pěnového jádra, které navíc zlepšuje pružnost a prodyšnost. Matrace je obalená cupovanou vatou a potahem, který lze snadno čistit pomocí mokré houbičky nebo tepovače. Ačkoli nelze potah snímat, jednoduchost v údržbě je zajištěna.

Komfort a využití pohovky

Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy není jen o estetice a praktičnosti. Je to také o pohodlí a komfortu. Pohovka je vynikající na posezení i odpočinek, ať už sledujete svůj oblíbený film nebo pobíháte s dětmi. Při potřebě se snadno a rychle přemění na pohodlné místo pro nocování. Pohovka zaujme svými minimalistickými tvary a přitom poskytne spoustu prostoru pro den v den. Rozměry pohovky jsou 200 x 80 cm v základní poloze a v rozloženém stavu dosahuje 200 x 140 cm. Máte tedy na výběr z několika poloh podle toho, co aktuálně potřebujete.

Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy

Konstrukce pohovky se vám bude líbit

Pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy je kvalitním výrobkem od dánské značky, která se specializuje na nábytek od roku 1972. Značka dbá na vzhled i funkčnost svých výrobků, takže nejde jen o estetický kousek, ale také o praktický nábytek pro každodenní použití. Na konstrukci Indie jsou vidět vlivy japonské kultury, což dává pohovce specifický styl. Přesto lze říct, že pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy je univerzální nábytek do každé domácnosti.

Montáž Indie

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete ve videu níže:

Závěr

Variabilní pohovka Karup Design Indie Natural Clear/Navy je unikátní kousek nábytku, který spojuje estetiku, funkčnost a pohodlí. Je to všestranný nábytek, který vás nejen usadí pohodlně při sledování televize, ale také dokonale poslouží jako místo na spaní pro vaše hosty. Díky lehké a zdravé konstrukci z kvalitního dřeva a měkké matraci s pěnovým jádrem budete mít pocit, že spíte na obláčku. Pohovku lze snadno umýt a udržovat v čistotě a díky minimalistickému designu jí lze snadno zapojit do každé domácnosti.