Rubriky
Luna

Bílé bodové světlo ZUIVER LUCI I: Spolehlivé osvětlení s moderním designem


Bílé bodové světlo ZUIVER LUCI I

Spolehlivé osvětlení s moderním designem

Bodové osvětlení ZUIVER LUCI je ideální volbou do menších prostor šaten, chodeb i předsíní, kam vnese dostatek světla a jistě oceníte i možnost nastavení směru jeho světelného paprsku. Toto osvětlení je nabízeno v několika barevných provedeních a variantách a představuje moderní propojení funkčnosti a designu.

Bodové světlo ZUIVER LUCI – moderní design a funkčnost

Bodové světlo ZUIVER LUCI je vyrobeno z kvalitních materiálů a disponuje především moderním designem, jenž splní nároky i náročnějších zákazníků. Jednoduchost a vkusný design se snadno hodí do interiéru vašeho bydlení či kanceláře. Osvětlení je navíc velmi funkční, protože je možné směr světla libovolně nastavit, a tak zacílit světelný paprsek tam, kde potřebujete.

Bodové světlo ZUIVER LUCI se vyznačuje také kvalitním světlem, které není příliš ostré a popraskané, a tak nedráždí oči. Světelné podmínky v místnosti se tak výrazně zlepší, což oceníte například při práci na počítači či čtení knih.

Bodové světlo ZUIVER LUCI – specifikace a parametry

Specifikace osvětlení ZUIVER LUCI zahrnuje následující parametry a vlastnosti:

  • úsporná žárovka E14 s vysokým světelným výkonem
  • nastavení směru světelného paprsku
  • různé barevné provedení a možnosti kombinace
  • jednoduchá montáž na strop nebo stěnu

Bodové světlo ZUIVER LUCI je kvalitní a spolehlivé osvětlení, které zvládne výborně osvětlit menší prostory interiéru. V balení najdete rovněž i žárovku, takže nemusíte hledat ideální žárovku pro danou zátěž osvětlení.

ZUIVER LUCI – kde koupit?

Pokud hledáte spolehlivé osvětlení s moderním designem pro své bydlení nebo kancelář, může být bodové osvětlení ZUIVER LUCI ideálním řešením. Toto osvětlení můžete zakoupit v naší e-shopu na adrese https://www.isolund.cz/produkt/bile-bodove-svetlo-zuiver-luci-i-2. Vyberte si jako správný zdroj světla produkt od ZUIVER.