Rubriky
Luna

Závěsná skříň Ral GS 2 v černé matné a lesklé barvě dřeva

Závěsná skříň z kvalitní MDF desky o tloušťce 16 cm. Otevírání skříně je variabilní (nahoru/dolů).

Základní popis: Tato závěsná skříň Ral GS 2 je skvělým prvkem do vašeho interiéru. Je vyrobena z kvalitní MDF desky, což ji činí velmi odolnou a pevnou. Díky černé matné a lesklé barvě dřeva se snadno hodí do různých stylů interiéru.

Funkčnost: Skříň Ral GS 2 vyniká svou variabilní funkcí otevírání. Můžete ji otevírat jak nahoru, tak dolů podle vašich potřeb a často používaných věcí v ní. Skříň je navíc závěsná, což šetří místo na podlaze.

Kapacita: Tato závěsná skříň má prostorný úložný prostor pro různé předměty. Vzhledem k jejímu designu ji můžete umístit kamkoliv v místnosti a zároveň se nebudete muset obávat o její kapacitu.

Materiál: Skříň Ral GS 2 je vyrobena z kvalitní MDF desky, což ji dělá pevnou a odolnou vůči otěru. Díky tomuto materiálu si skříň udrží svůj vzhled po dlouhou dobu.

Rozměry: Závěsná skříň Ral GS 2 má rozměry 100 x 50 x 16 cm, což je dostatečně velký prostor pro uskladnění různých věcí.

Montáž: Instalace této závěsné skříně je velmi jednoduchá a rychlá. Skříň je vybavena potřebnými kovovými háky a šrouby pro montáž.

Více informací o závěsné skříni Ral GS 2 naleznete zde.

Závěr

je vynikajícím prvkem pro váš interiér. Můžete ji umístit do různých prostorů, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici či kancelář. Její variabilní funkce otevírání a pevná konstrukce z MDF desky nabízí dostatečný prostor pro různé předměty, a zároveň šetří místo na podlaze.

Závěsná skříň Ral GS 2