Rubriky
Luna

Teplotně izolovaná sklenice Big Tea Hot&Cool pro dokonalý požitek z horkého nebo studeného nápoje


Teplotně izolovaná sklenice Big Tea Hot&Cool pro dokonalý požitek z horkého nebo studeného nápoje

Extra velká porce a dokonalý design

Unikátní termo sklenice pro všechny, kteří se nespokojí s málem. Vychutnejte si extra velkou porci čaje, kávy či jiného oblíbeného nápoje z dokonale elegantní sklenice o objemu 480 ml! Sklenice Hot&Cool jsou naprosto jedinečným doplňkem pro každodenní i slavnostní stolování a také skvělým nápadem na dárek.

Dvojitá stěna a termo provedení pro dokonalou izolaci

Díky dvojité stěně a termo provedení budete mít jistotu, že si už nikdy nespálíte prsty a vychutnáte si každý okamžik relaxace a pohody až do dna. Termo sklenice jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, které díky vytvořenému vakuu dokáže dlouho udržet ideální teplotu a nepřenáší teplo ani chlad na vnější část. Díky termoizolačním vlastnostem tak zůstává sklenice i při použití horkého nápoje chladná a nepálí. V případě studených nápojů zase nedochází k rosení vnější stěny sklenic, nápoj vám tak rychle nezteplá a led neroztaje.

Výhody borosilikátového skla pro dokonalou odolnost

Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Sklenice se tak skvěle snáší s náročnými podmínkami, ať už jde o horké nebo studené nápoje.

Vlastnosti sklenice Big Tea Hot&Cool

  • Ručně foukané – každá sklenice je unikátní díky ruční výrobě
  • Dvojitá stěna – pro dokonalou termo izolaci nápoje
  • Vysoká odolnost vůči mechanickému poškození – borosilikátové sklo je mnohem odolnější než běžné sklo
  • Vysoké termoizolační schopnosti – udržuje ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu
  • Dokonale průhledné – pro dokonalý vizuální zážitek z každého nápoje
Teplotně izolovaná sklenice Big Tea Hot&Cool pro dokonalý požitek z horkého nebo studeného nápoje

Sklenice Big Tea Hot&Cool v akci

Závěr

Sklenice Big Tea Hot&Cool jsou skvělým partnerem pro ty, kteří si rádi vychutnávají svůj oblíbený nápoj v dokonalé teplotě. Díky termoizolačním vlastnostem a vysoké odolnosti borosilikátového skla je budete moci používat dlouho a bez obav. Objem 480 ml zajistí extra velkou porci, kterou si m