Rubriky
Luna

Nordic Design: Elegantní růžové sametové křeslo Full


Očarování elegantními tvary

Designové křeslo Full vás na první pohled zaujme svými elegantními zaoblenými tvary. Jeho provedení je skvělým důkazem, že i nábytek může být módním doplňkem interiéru. Kromě estetického účinku nabízí Full i vynikající komfort, díky příjemnému sametovému čalounění.

Jemný sametový dotek

Na dotek, sametové čalounění je velmi příjemné, a garantuje tak dokonalé pohodlí, které si lze při posezení v křesle dopřát. Díky své velikosti je Full vlastně malá pohovka, kterou můžete využívat i k posezení v tureckém sedu, bez ohledu na to, zda se chystáte sledovat televizi s rodinou, nebo si u knihy užít trochu samoty.

Vyberte si barvu, která vám bude vyhovovat

Dostupný v několika různých barvách, Full umožňuje výběr takové varianty, která se bude nejlépe sladit se zbytkem Vašeho interiéru. Pokud máte zájem o křeslo jiné barvy či podnože, naleznete na webových stránkách firmy Nordic Design vzorník, odkud si můžete vybrat přímo do svého domova.

Zobrazte si produkt z blízka

Chcete-li vidět křeslo Full z blízka, můžete si prohlédnout vzorek na stránkách Nordic Design. Na fotografii je vidět variantu s čalouněním Fruity – RV62 Liči (kat. 0) a podnoží z přírodního bukového dřeva.

Zajímavý design pro zpestření interiéru

Pokud chcete dát svému interiéru zajímavý prvek, pak by mohlo být elegantní křeslo Full tou správnou volbou. Jeho odlišný design ho činí unikátním kouskem nábytku, a proto je ideální pro ty zákazníky, kteří milují zvláštní a nápadité kusy interiérového designu.

Vrácení zboží a obchodní podmínky

Je důležité dát pozor na to, že tento produkt je vyráběn na zakázku, což znamená, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto prosím pečlivě zvažte Vaši volbu při objednávání.

Pokud jste se zamilovali do tohoto křesla, neváhejte, a vyberte si barvu, která vám bude sovit a osloví. Pokud to situace nevyžadují, pak se určitě zastavte na našich webových stránkách, kam budeme maximálně rádi, že Vám můžeme pomoci s výběrem správného kousku pro Vaše domovy.Navštivte naši stránku ještě dnes a užijte si pohodlí, které křeslo Full nabízí.

si můžete prohlédnout zde.