Rubriky
Luna

Novinka: Béžový kovový odkládací stolek WLL RINGAR 39,5 cm v designu White Label

Odkládací stolek WLL RINGAR je nejen velice praktický, ale také stylový. Tento kovový stolek se skvěle hodí do moderního interiéru a nabízí možnosti individualizace díky různým velikostem a barevným variantám.

Jak vypadá odkládací stolek WLL RINGAR?

Stolek WLL RINGAR má prosklenou desku s průměrem 39,5 cm a je vysoký 50 cm. Má jednoduchý design, který je přizpůsoben modernímu stylu. Deska i podnož jsou vyrobeny z kvalitního hliníku lakovaného béžovou barvou. Tento béžový kovový odkládací stolek je dostupný ve dvou velikostech – výška 50 cm nebo 60 cm a ve čtyřech různých barvách – béžové, zlaté, černé nebo bílé.

Stolek WLL RINGAR je multifunkčním nábytkem, který můžete umístit prakticky kamkoliv. Jeho nejčastějším využitím bývá umístění do obývacího pokoje nebo do předsíně, kde poslouží například k odkládání klíčů, mobilního telefonu, peněženky či čtení. Stolek však můžete umístit i do kanceláře jako stolní svícen nebo dekorativní prvek.

White Label design pro jeden a pro všechny

Odkládací stolek WLL RINGAR je součástí produktové řady White Label. White Label je nový koncept designu, který vám umožní vytvořit si kompletní koncepci interiéru bez nutnosti shánět kusy nábytku od různých výrobců. White Label nabízí designéři možnost vytvořit si produkt v duchu minimalistického stylu a s maximálním důrazem na kvalitu.

Pořiďte si tento praktický a stylový béžový kovový odkládací stolek WLL RINGAR a rázem oživte svůj interiér. Stolek je momentálně dostupný na našem e-shopu.

Odkládací stolek WLL RINGAR

Chcete-li mít svůj interiér v dokonalém souladu,.zamiřte také na naši stránku White Label, kde naleznete další moderní produkty v jednoduchém designu. Najdete tam například křesla, stolky nebo lustry.