Rubriky
Luna

Žlutý tipi s taburetem Boucle – originální kousek do každého interiéru


Moderní design pro váš interiér

Žlutý tipi s taburetem Boucle od značky Yellow Tipi vám přináší originální kousek, který by neměl chybět v každém moderním interiéru. Jeho unikátní design připomíná tradiční původní obydlí indiánského kmene původem z Amérik a dodá vašemu bydlení nádech exotiky.

Vítejte v pohodlí

Tento taburet z bouncle tkaniny se Pythagorožským tvarem vás pozve na krátkou přestávku, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu. Jeho pohodlná plocha vás vtáhne k odpočinku, případně ke čtení knihy, pro kterou si můžete vytvořit pohodlné odkládací místo během čekání, a to také díky výšce 45 cm. Navíc, pokud váš obývací pokoj není moc velký, je tento taburet ideální pro usazení nečekané návštěvy díky své kompaktní velikosti.

Designový klenot pro váš byt

Pokud se snažíte najít kus nábytku, který bude plnit nejen praktické účely, ale také vytvoří nádhernou atmosféru pro váš interiér, pak je tento taburet z bouncle tkaniny tou správnou volbou. Jeho žlutá barva dodávající energii, spolu s jemným potahem Boucle, vás okouzlí a rozzáří váš byt.

Objednejte si svůj taburet Boucle Yellow Tipi

Pokud jste se rozhodli pro pořízení tohoto kousku, nic není jednoduššího. Stačí kliknout na tento odkaz Taburet Boucle Yellow Tipi a objednat si ho ihned zdali. Nechte se unést a dopřejte sobě i svému domovu zajímavý kousek nábytku, který nezklame.

Nechte tenhle tipi ožít

Taburet Boucle Yellow Tipi