Rubriky
Luna

Bold Monkey Fother Mucker 40 cm – Kouřově šedý skleněný odkládací stolek


Extravagantní designový kousek pro váš interiér

Milovníci extravagantních designových kousků zbystřete! Odkládací stolek Fother Mucker od značky Bold Monkey v podobě lidské ruky se zdviženým prostředníkem? To ve vašem interiéru rozhodně nesmí chybět! Jeho podstava je vyrobená z polyresinu a zdobí ji výrazný náramek ze zlatě lakovaného kovu, na kterém najdete přívěsek s logem značky.

Kouřově šedá skleněná deska stolku

Kulatá deska stolku z kouřového skla je nasazená na prostředníčku ruky a unese váhu až 3 kg. Stolek se skvěle hodí například k oživení kaváren, barů nebo třeba tatérských salonů.

Osobitý doplněk pro vaše prostory

Pokud rádi přidáváte do svého interiéru osobitost a originalitu, bude odkládací stolek Fother Mucker tou nejlepší volbou. Díky svému netradičnímu designu totiž neunikne pozornosti a dokáže udělat dojem na každého návštěvníka.

Zaujme všechny vaše návštěvníky a bude kreativním a neotřelým nábytkovým doplňkem vašich prostor. A co je nejlepší – díky kouřově šedé barvě skleněné desky budou na stolek ladit skoro všechny ostatní barvy.

Kde objednat odkládací stolek Fother Mucker?

Za tento skvělý designový kousek můžete zajít třeba na stránku www.bestnabytek.cz, kde je momentálně k dispozici. Pořídíte si ho za atraktivní cenu a bude to báječný dojem pro všechny vaše návštěvníky.

Pro koho je odkládací stolek Fother Mucker vhodný?

Tento originální designový kousek ocení lidé, kteří holdují netradičnímu designu a rádi přidávají do svých prostor osobitost. Stolek se hodí k různým interiérům a dokáže udělat dojem hlavně v kavárnách, barech a třeba hospodách, kde bude působit jako neotřelý nábytkový doplněk, který zaujme všechny návštěvníky.

Pořiďte si odkládací stolek Fother Mucker pro vaše prostory a užijte si neopakovatelný zážitek z designu, který si zamilujete!