Rubriky
Luna

Stylové a pohodlné závěsné křeslo s hnědým melírem od Polstru

Závěsná křesla jsou stále oblíbenější výrobky pro venkovní posezení. Nabízejí nejen pohodlí a relaxaci, ale také esteticky působí velmi moderně a stylově. Pokud patříte mezi milovníky těchto křesel, určitě vás zaujme nabídka značky Polstr.

Samostatný polstr na závěsné relaxační křeslo z umělého ratanu

Produktem, kterým se budeme v dnešním článku zabývat, je samostatný polstr na závěsné křeslo s hnědým melírem.

Tento polstr je vyroben z kvalitní látky a standardem je vysoká kvalita zpracování, což zaručuje nejen pohodlné sezení, ale také dlouhou životnost produktu.

Pokud vlastníte závěsné křeslo z umělého ratanu značky Polstr (model ELZA nebo NELA), je tento polstr ideální volbou. Je ale vhodný i pro podobné křesla jiných značek s obdobnou konstrukcí a tvarem.

Zužující se tvar polstru a polštářek

Polstr na závěsné křeslo se směrem k horní části zužuje, stejně jako samotné křeslo. Tento fakt zaručuje perfektní přizpůsobení tvaru těla a tedy i pohodlí a ergonomii sezení.

K polstru je součástí přidal i polštářek pro větší komfort. Polstr je plněný drceným molitanem, který perfektně drží svůj tvar a zaručuje tak dlouhou životnost produktu.

Pokud své závěsné křeslo využíváte pravidelně, určitě oceníte možnost zakoupit si takovýto polstr, který nejenže dodá křeslu nový šmrnc, ale také zajistí pohodlnou a zdravou relaxaci.

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na této adrese.

Hnědé závěsné křeslo

Ilustrační foto závěsného křesla s polstrem.

Vyberte si kvalitní polstr na závěsné křeslo a užijte si pohodlnou a stylovou relaxaci u vás doma i venku.